PAR MUMS

Julia Janus” ir baltu stila modes un dzīvesstila preču zīme sievietēm un vīriešiem. Mūsu mode ir brīva, paredzēta pilsētas dvēselei, kas trauksmaini priecājas par dzīvi.

Mēs uzskatām, ka stilam nav ne izmēra, ne vecuma, bet skaistums ir tas acumirklis, kad tu nolem būt tu pats.

Mēs radām īpašu sieviešu un vīriešu apģērbu, ādas izstrādājumus un aksesuārus, rotas un galda interjera detaļas, kas paredzētas 21. gadsimta ikdienas un svētku ritmam.

Modes kolekcijas rādām stilizētā virtuves-ēdamistabas pasaulē. Priecājamies par ziemeļniecisku uztura kultūru, sadarbojamies ar slavenākajiem Ziemeļvalstu ēdiena gatavošanas meistariem, starp modi un ēdienu atrodot sinerģiju un kultūras tiltus. Izdodam kopīgas grāmatas, kurās rakstām kopā par modi un uzturu.

Sadarbojamies ar ziemeļu un baltiskas izcelsmes juvelieriem, dizaineriem, keramiķiem, stikla māksliniekiem, rakstniekiem un mūziķiem, meklējot interesantāku, skaistāku un jaunāku produktu, kuru varētu tev piedāvāt.

Pašlaik mums ir pieci veikali Lietuvā, veiksmīgi strādājoša franšīze Ukrainā (divi veikali), tirdzniecības punkti Lielbritānijā, Vācijā, Krievijā, Latvijā, Kazahstānā, kā arī interneta veikals. Mums ir aģenti un izstādes telpas Diseldorfā (Vācija), Atēnās (Grieķija) un Šanhajā (Ķīna).

 

Kultūras
Integrācija

Mēs sadarbojamies ar dažādu nozaru māksliniekiem un ražotājiem, lai pilnveidotu dizainu un radītu visaptveroša dzīvesstila elementus mūsdienīgam cilvēkam. Šis sadarbības process ir atslēga uz mūsu biznesa attīstību, īpašas integrētas kultūras platformas īstenošanu, kur mode satiekas ar keramiku, kokgriezumiem, tekstila dizainu, rotām, stikla mākslu un mūsdienu kulināriju.

Sadarbība

Mēs vēlamies sadarboties ar dažādiem māksliniekiem. Ja Tu esi radošs cilvēks un Tev ir ideja, kā mēs varētu sabarboties- droši sazinies ar mums. 

Mode un uzturs

Mode un uzturs” – viens no otra neatdalāmi radošās dzīves un dzīvesstila elementi. Mūsu look-cook-book (modes un recepšu grāmata) “Mode un Uzturs” tika radīta sadarbībā ar dažādu ziemeļvalstu šefpavāriem. Šī grāmata ir ideāla divu nešķiramu lietu – apģērba kombināciju un trauku dizaina – vizualizācija.  Tas ir starpdisciplinārs projekts, sezonas izdevums, kurā saplūst divas gaumes – mode un uzturs, kas atspoguļo Baltijas valstu kultūru un dzīvesstilu. 

Baltijas Skaņas

Sadarbībā ar mūzikas producentu un dīdžeju GeraiGerai mēs radījām speciālu skaņas celiņu – Baltijas Skaņas | Organic Geometry. GeraiGerai savā mūzikā apvieno dažādas Baltijas reģiona skaņas, piemēram, lietu, sarunas, vēju, ielu un veikalu trokšņus, ar modernu elektronisku mūziku. Šo albumu ar unikālo skaņas celiņu varat iegādāties visos “Julia Janus” firmas veikalos. 

Šajā interneta vietnē izmanto sīkfailus. Ja aizverat šo paziņojumu vai pārejat uz citu šīs interneta vietnes daļu, uzskatīsim, ka piekrītat sīkfailu saņemšanai.

Lai uzzinātu vairāk, vai lai mainītu savu piekrišanu sīkfailu saņemšanai, iepazīstieties ar mūsu konfidencialitātes politiku

Piekrītu