Konfidencialitātes politika

Partnerība

Mēs vēlamies sadarboties ar dažādu nozaru māksliniekiem un radošiem cilvēkiem. Tāpēc, ja esat radoša personība un jums ir idejas, kuras mēs kopā varētu īstenot- nekautrējieties! Sazinieties ar mums.

KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA

Konfidancialitātes politika reglamentē interneta veikala www.juliajanus.com un pircēja galvenos personas datu vākšanas, apstrādes un uzglabāšanas principus un kārtību.  Šī informācija dažreiz var tikt koriģēta.  Jums šī lapa regulāri būtu jāpārbauda, lai mēs būtu droši, ka sniegtā informācija jūs apmierina.

Tiek vākti šādi dati:

1. Vārds, uzvārds.
2. Kontaktinformācija, ieskaitot e-pasta adresi.
3. Demogrāfiskā informācija, tāda kā pasta kods, IP.
4. Cita informācija, kas ir nepieciešama aptauju vai piedāvājumu izpildīšanai.

Mums šī informācija nepieciešama, lai saprastu jūsu vajadzības, un mēs varētu piedāvāt jums labāku apkalpošanu un veiktu šādas darbības:

1. Iekšējā uzskaite.
2. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai uzlabotu savu produktu un pakalpojumu kvalitāti.
3. Mēs varam periodiski sūtīt elektroniskas reklāmas vēstules ar jaunu produktu informāciju, speciāliem piedāvājumiem un citu informāciju, kas pēc mūsu domām, var būt noderīga un interesanta adresātiem.
4. Dažreiz mēs varam izmantot jūsu kontaktinformāciju un sazināties ar jums mārketinga nolūkos. Iespējamie sazināšanās līdzekļi: e-pasts, telefons, fakss vai pasts.
 

Sīkdatnes

Sīkdatne (angl. cookies)  – mazs teksta dokuments, kam ir unikāls identifikācijas numurs. Sīkdatne nonāk no interneta vietnes apmeklētāja datora cietajā diskā, lai tīmekļa vietnes administrators varētu atšķirt apmeklētāja datoru un redzēt viņa darbības internetā. Ja jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, šis teksta dokuments tiek pievienots un ļauj analizēt tīmekļa vietnes plūsmas informāciju. Šis līdzeklis tāpat ļauj uzkrāt, analizēt un atcerēties informāciju par to, par ko jūs interesējaties, kam dodat priekšroku.

Mēs izmantojam interneta plūsmas sīkdatnes, lai varētu redzēt, kādas lapaspuses lietotājs apmeklē. Tas palīdz veikt interneta plūsmas datu analīzi un uzlabot sērfošanas kvalitāti tīmekļa vietnē, ņemot vērā lietotāju paradumus. Šo informāciju mēs izmantojam tikai statistiskās analīzes nolūkiem.

Kopumā sīkdatnes palīdz uzlabot interneta vietni, ļauj mums vērot, kuras lapas jūs interesē, bet kuras – nē. Sīkdatnes nekādā veidā nevar ļaut mums pieslēgties pie jūsu personālā datora vai iegūt par jums citu informāciju, izņemot to, kuru jūs pēc savas gribas sniedzat. Jūs vienmēr varat izvēlēties atļaut vai noraidīt sīkdatnes. Daudzi interneta pārlūki automātiski pieņem sīkdatnes, tomēr jūs varat mainīt pārlūka iestatījumus un sīkdatnes neakceptēt.

Norādes uz citām vietnēm

JuliaJanus.com interneta vietnē var būt norādes uz citām interneta vietnēm. Kad jūs izmantojat norādes, kas ved uz citām interneta vietnēm, mums par to nav nekādas interneta plūsmas kontroles. Mēs neesam atbildīgi par jūsu sniegtās informācijas drošību un konfidencialitātes politiku. Mūsu veikala pircēji pieteikšanās datus interneta bankai vai elektroniskajām maksājumu sistēmām ievada banku vietnēs, tāpēc mums šī informācija tāpat nav pieejama.

Personīgās informācijas kontrole

Jūs varat aizliegt uzkrāt jūsu personīgo informāciju šādos veidos:

Jebkurā brīdī, kad jums tiek lūgts aizpildīt veidlapu tīmekļa vietnē, nospiediet uz lodziņa, kas apliecina, ka jūs nevēlaties, lai jūsu personīgo informāciju kāds izmantotu tiešā mārketinga mērķiem.

Ja esat piekritis, ka varam izmantot jūsu personīgo informāciju tiešā mārketinga mērķiem, jūs jebkurā brīdī varat pārdomāt, par to paziņojot mums pa e-pastu eshop@juliajanus.com.

Mēs nepārdosim, neizplatīsim vai nenodosim jūsu personīgo informāciju trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad mums būs jūsu atļauja sniegt informāciju vai tā būs juridiski pamatota procedūra. Mēs varam izmantot jūsu informāciju un nosūtīt trešo pušu reklāmas informāciju jums, ja jūs to vēlaties.

Jūs varat mums pieprasīt personīgās informācijas datus, kādi mums par jums ir saskaņā ar 1998. gada Datu aizsardzības aktu (The Data Protection Act 19980) Ja jums nepieciešamas šo datu kopijas, kurus mēs par jums glabājam, rakstiet uz e-pasta adresi eshop@juliajanus.com.

Ja uzskatāt, ka informācija, kuru mēs par jums uzkrājam, ir nepareiza vai nepilnīga, lūdzam informēt mūs par to pēc iespējas ātrāk, un mēs šo informāciju izlabosim.

Šajā interneta vietnē izmanto sīkfailus. Ja aizverat šo paziņojumu vai pārejat uz citu šīs interneta vietnes daļu, uzskatīsim, ka piekrītat sīkfailu saņemšanai.

Lai uzzinātu vairāk, vai lai mainītu savu piekrišanu sīkfailu saņemšanai, iepazīstieties ar mūsu konfidencialitātes politiku

Piekrītu